ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України зобов’язує обласні електропостачальні компанії вжити заходів щодо дотримання встановлених граничних величин споживання електричної енергії. Нагадаємо, враховуючи напружену ситуацію з поставками палива на електростанції,  протягом двох тижнів у серпні 2014 року в ОЕС України були введені графіки обмеження споживання електричної енергії та потужності для підприємств та юридичних споживачів.  На жаль, впроваджені заходи не дали очікуваний ефект та економію споживання електричної енергії. Аналіз виконання доведених обсягів зниження електроспоживання засвідчив низьку ефективність застосованих графіків, тому питання зниження електроспоживання, особливо в денний час залишається дуже актуальним.

З метою недопущення утворення загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної енергії Міністерство енергетики та вугільної промисловості зобов’язує енергопостачальні компанії вжити ефективних заходів щодо зниження електроспоживання в робочі дні вересня 2014 року в період з 8 до 22 години доби.

У зв’язку з цим ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до своїх споживачів електричної енергії з проханням свідомо та відповідально відреагувати на дане повідомлення та вжити заходів щодо зниження електроспоживання у вересні 2014 в період з 8 до 22 години доби, що дозволить забезпечити стале функціонування ОЕС України та електрозабезпечення Черкаської області зокрема.

У разі неефективного виконання даного звернення та рекомендацій споживачами, якщо добове електроспоживання брутто електропередавальної організації не зменшиться на 20% у визначений період часу, Міненерговугілля рекомендує впроваджувати заходи щодо примусового обмеження споживачів в окремі години доби. Для кожної області є встановлені конкретні ліміти потужності. У випадку, якщо область перевищить споживання електричної енергії, у дію введуться графіки аварійних відключень (ГАВ). Міненерговугілля погоджує застосування з 29.08.2014 ГАВ в необхідних обсягах. При застосування ГАВ відключенню підлягають тільки побутові споживачі (населення) без відключення промислових підприємств.

У зв’язку з цим, ПАТ «Черкасиобленерго» повідомляє споживачів області про можливе тимчасове припинення електропостачання населення.