Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію»

 

    На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про підключення електроустановок населення (побутових споживачів електричної енергії) з метою доопалення або переходу на електричне опалення» управління цінової політики в електроенергетиці розробило проект постанови НКРЕ «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

     Проект постанови передбачає встановлення коефіцієнту 0,5 до базового рівня тарифу на елекроенергію в нічний період у разі застосування двозонного обліку електроенергії та використання населенням (побутовими споживачами) електричної енергії в період з 01 жовтня по 30 квітня (включно) на доопалення або електричне опалення.

      Зазначений проект постанови стимулюватиме побутових споживачів застосовувати облік споживання електричної енергії за періодами часу та використовувати електроенергію за зниженим тарифом у нічний період для електроопалення або доопалення.

      Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

      Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Svystun@nerc.gov.ua;

      Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua.

      Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r178.zip скачати тут.

      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 18.09.2014 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

18.08.2014