Людина праці

Майстер з великої букви

В когорті кращих наших працівників помітно вирізняється Олексій Федорович Горошко. Це людина, яка своїм вмінням, професіоналізмом подає приклад іншим. Добросовісно і якісно виконуючи обов’язки, Олексій Федорович з усіма має добрі стосунки та користується повагою серед працівників РЕМ.

В Чигирині його знають як досвідченого капітана ветеранів футболу, а в колективі енергетиків він згуртовує спортсменів. Приймав участь в усіх турнірах з міні-футболу, а на змаганнях спартакіади виборов першість у змаганнях з більярду. Авторитетного батька та дідуся наслідують діти та онуки.

З.Руденко

Голова цехкому

Наша гордість - ветерани

32 пенсiонери iз стажем роботи в галузi понад 20 років налiчує нині Чигиринський район електричних мереж. Усі вони бездоганно i сумлiнно свого часу працювали на пiдприємствi та зробили значний особистий внесок у забезпечення надiйного енергопостачання споживачiв району.

Серед них - Федiр Дмитрович Синяков. Його стаж роботи у нашому РЕМі - 41 рік.Він народився у липні 1943 року у селі Стецiвка Чигиринського району, а в 1960 роцi після закінчення десяти класiв Стецiвськоїсередньої школи став тампрацювати лаборантом. Згодом була армія. У її лавах він прослужив з 1962 по 1965 рік.

В 1966 роцi Федiр Дмитрович вступив до Черкаського технікуму гiдромелiорацiї та електрифікації, після закінчення якого у 1969 роцi здобув. квалiфiкацiю «технік-електрик».

У  квiтня 1969 року його зарахували на посаду старшого електромонтера пiдстанцiїу новоствореному районі електричних мереж рідного Чигирина, а вже в 1970 роцi він був переведений на посаду чергового техніка диспетчерської служби, згодом став черговимiнженером ОДС. У диспетчерській Чигиринського РЕМ Федiр Дмитрович працював аж до дати звiльнення у квітні 2010 року. Трудолюбивий та технiчно грамотний, вінсумлінно виконував усі покладенi на нього обов’язки, був завжди принциповим та дисциплiнованим.

У колективi він одразу завоював заслужений авторитет і був неодноразово представленийдонагород як винахідник та раціоналізатор. Свого часу мав відзнаку «Ударник комунiстичної працi», його нагороджували Почесними Грамотами та дипломами, грошовими винагородами та подяками.

Восени 1986 року Федiр Дмитрович у складі бригади ліквідаторів побував у горнилі чорнобильського пекла. Виконуючи нелегку справу забезпечення безперебійного енергопостачання для установок на будівництві саркофага, саме черкаські енергетики внесли частку свого професіоналізму в розвиток зруйнованої енергетики Чорнобиля та допомогли зарадити небезпеці, що йшла від зруйнованого реактора.

Рiшенням виконкому Чорнобильської районної Ради народних депутатiв Федiр Синяков був нагороджений «Почесною Грамотою» за виконання робiт по лiквiдацiїаварії на Чорнобильськiй АЕС.

У 2001 роцi Федору Дмитровичу Синяковубуло вручено диплом та присвоєно почесне звання «Ветеран працi» ВАТ «Черкасиобленерго».

Синяков Ф .Д. – добрий сiм’янинин, дбайливий батько та дідусь. Його дружина - Лiдiя Сергіївна, син Вiталiй та дочка Наталія завжди вiдчувають любов, пiдтримку, мудру пораду глави сімейства.

А ветеран енергетики Дмитро Степанович Касапенко цього літа відзначить 75-літній ювілей. Він родом із Н.Георгiєвського району, Кiровоградської областi. У селі Чаплище він здобув середню освіту, після школи працював на будiвництвi Кременчуцького гiдровузла. Там був призваний до лав Радянської Армії.

В 1963 роцi вступив до Криворiжського технікуму рудничної автоматики. Після його закінчення був зарахований на посаду iнженера ТБ i експлуатацiї до Чигиринського РЕМ. Працював iнженером з ремонту i експлуатацiї, черговим iнженером оперативно-диспетчерської служби, диспетчером району електричних мереж.

Завжди до роботи він вiдносився добросовiсно, проявляючи iнiцiативу. Технiчно грамотний, будь-коли умів розiбратися у складнiй оперативнiй обстановцi.Тож в колективi користувався авторитетом, навчав і показував приклад молоді.

Працюючи на підприємстві, Дмитро Степанович приймав активну участь в суспiльному життi колективу, втілював величні творчi плани. Він і до цього часу захоплюєтъся риболовлею, бо це його улюблений вiдпочинок. А в колективi згуртував затятих рибалок та часом тішить їх рибальськими байками.

Уже піввіку Дмитро Степанович щасливий у шлюбі із своєю дружиною Тамiлою Iванiвною, з якою вони разом виховали доньку та сина. Нині подружжя допомагає дітям виховувати онуків.

З.Руденко

Голова цехкому