Заява на приєднання

Download
Додаток 2.1 ЗАЯВА.pdf
Adobe Acrobat Document 115.1 KB

Необхідні документи

Згідно п.1.3. Правил Приєднання до електричних мереж послуга з приєднання надається на підставі договору про приєднання, що укладається за типовою формою.

Для отримання проекту договору про приєднання замовник звертається до електропередавальної організації за місцем розташування його електроустановок із заявою про приєднання електроустановки певної потужності та пред'являє паспортний документ.

До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:

  • ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки, викопіювання з топографо-геодезичного плану із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;   
  • копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;
  • копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори.

З метою уникнення непорозумінь щодо правильності вибору величини потужності струмоприймачів та необхідної категорії надійності електропостачання рекомендуємо до заяви про приєднання електроустановки також долучати опитувальний лист завірений печаткою проектної організації.